Drodzy rodzice i dzieci, poznajmy się...

Żłobek Planeta Maluchów w Żorach działa już od 13 lat, co roku podbijając serca rodziców i – oczywiście – maluchów. Podstawowym celem placówki jest zapewnienie profesjonalnej opieki na czas nieobecności rodziców, dbanie o rozwój intelektualny i emocjonalny pociech oraz nauka samodzielności.

Niemowlaki po 6. miesiącu życia zaczynają okres intensywnego rozwoju i potrzebują interaktywnych zabaw i zajęć wspomagających ten proces. To bardzo angażujące dla maluszka i dla rodzica. Zachęcamy do wizyt w żłobku, gdzie pod opieką wykwalifikowanej kadry, bawimy się nauką i uczymy poprzez zabawę.

Zależy nam żeby dzieci czuły się swobodnie i bezpiecznie jak w domu. Zapewniamy opiekę na najwyższym poziomie, zajęcia edukacyjne, taneczne, muzyczne i zabawy uwzględniające wiek podopiecznego, a także jego indywidualne możliwości.

Co jeszcze musisz o nas wiedzieć?

Planeta Maluchów jest placówką dofinansowywaną przez Urząd Miasta Żory, a warunki lokalowe spełniają wymogi z ustawy dotyczącej Żłobków z dnia 04.02.2011. Mamy własny, kolorowy i rozbudowany plac zabaw, a cały teren jest ogrodzony. Troska o zdrowie i bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, między innymi dlatego w salach znajdują się oczyszczacze powietrza z funkcją jonizacji, zapewniające świeże, czyste i nawilżone powietrze.

DOKUMENTY

Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria